Metody płatności

Płatności natychmiastowe 

Zamówienie możesz opłacić od razu jedną z wybranych metod. Płatności w naszym sklepie są w pełni bezpieczne, szyfrowane i używają certyfikatu SSL, a obsługuje je firma Przelewy24. 

Dostępne formy płatności:

Przelew natychmiastowy online – wygodna metoda oparta na przelewach bankowych, ale bez konieczności uzupełniania danych (numer rachunku odbiorcy, kwota i tytuł przelewu). Po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej wystarczy potwierdzić transakcję np. za pomocą kodu SMS.

Blik – szybkie i bezpieczne płatności z użyciem kodu autoryzacyjnego, który wygenerujesz w aplikacji Twojego banku. 

Karta płatnicza Visa lub Mastercard – metoda płatności wymagająca od Ciebie podania danych, które znajdują się na karcie debetowej lub kredytowej, a następnie autoryzacji płatności.

Apple Pay – to cyfrowy portfel, zastępujący karty płatnicze czy gotówkę. Korzystając z telefonu marki Apple płacisz jednym dotknięciem lub spojrzeniem

Google Pay – bardzo wygodna metoda płatności za pomocą telefonu. Cyfrowy portfel korzysta z podpiętej karty płatniczej.

PayPo – robisz zakupy już dziś, a płacisz dopiero po sprawdzeniu produktów. Podczas składania zamówienia rejestrujesz się na stronie PayPo i potwierdzasz transakcję kodem SMS.  Za Twoje zakupy płaci PayPo, a Ty rozliczasz się z PayPo w ciągu 30 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl